Jakkolwiek – to grupa miłośników sztuki, artystów niedzielnych
i osób chcących propagować różnego rodzaju działania artystyczne w naszym mieście (powiecie, województwie, kraju, świecie… :)

Nazwa Jakkolwiek wywodzi się z pierwotnej nazwy grupy: GAJA (Grupa Artystów Jakkolwiek Artystycznych).

Wszystkie wróżby pasowały!!

jakkolwiek

8 listopada 2010r. w Czytelni nastąpiło otwarcie Galerii Jednego Dzieła   -  galeria czynna  jest w godzinach pracy biblioteki i prezentuje prace członków i sympatyków grupy. Pierwszym dziełem był obraz Ewy Partyki-Wróblewskiej: Szeptanie

jakkolwiek