REGULAMIN KONKURSU:

• Przedmiotem konkursu jest zaprojektowanie i wykonanie stroju Halszki  zwanej Czarną Księżniczką z dowolnie wybranego surowca.
  • Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich zainteresowanych szyciem, dzierganiem, klejeniem i projektowaniem odzieży zarówno profesjonalnie jak i hobbystycznie.
  • Projekt w postaci gotowej do prezentacji na modelce lub manekinie należy złożyć
    w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Szamotuły
    lub nadesłać pocztą do dnia 20 maja 2011
    Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy
    Rynek 10, 64-500 Szamotuły
  • Do zestawu należy dołączyć osobną kopertę podpisaną godłem  (dowolnym wyrazem niebędącym imieniem),
    zawierającą dane autora: imię i nazwisko, numer telefonu i adres oraz e-mail.
    Kopertę należy zaopatrzyć w dopisek:  Konkurs na Projekt stroju Halszki.
    Koperta winna być zaklejona.
  • Oceny prac ze względu na walory estetyczne, inwencję twórczą autora oraz zgodność
    z wymogami formalnymi dokona Komisja Konkursu.
  • Nagrodzone zostaną 3 prace. W konkursie przewidziane są nagrody rzeczowe
  • O wynikach konkursu zostaną powiadomieni tylko autorzy wyróżnionych prac.
  • Uroczyste ogłoszenie wyników odbędzie się podczas obchodów Dni Szamotuł 2011. Wtedy też, podczas korowodu, będzie możliwość zaprezentowania w/w strojów.
  • Stroje zostaną wystawione w hallu  Kina „Halszka” w Szamotułach.
  • Prace konkursowe będzie można odebrać w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy  Szamotuły po 1.07.2011
  • Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo do innego podziału nagród