Jesteś tutaj

Strona główna » 2017

Czas przeszły – tak niestety można już powiedzieć o spotkaniu autorskim z Hanną Cygler, autorką Czasu zamkniętego, Przyszłego niedokonanego czy Złodziejek czasu.
Niestety przeszły, bo czas z Hanną Cygler minął błyskawicznie, gdy w październikowy, chłodny wieczór (10.10.) zawitała do naszej biblioteki, aby spotkać się ze swoimi czytelnikami. Zapewne padający rzęsiście deszcz przyczynił się do kameralnej atmosfery podczas wieczoru, co przybyłym miłośnikom prozy autorki bardzo się spodobało.
Przy wspólnym stole (złożonym z trzech) toczyła się bowiem ożywiona rozmowa, podczas której dowiedzieliśmy się od pisarki wiele ciekawych rzeczy.
Było więc o początkach literackiej kariery (Hanna Cygler ma na swoim koncie 18 wydanych książek), o przygodach z wydawnictwami, o sposobie powstawania niektórych powieści i ich tytułów, o pierwowzorach powieściowych bohaterów, a także o najnowszych planach autorki. Autografy i dedykacje w książkach obwieściły koniec tego sympatycznego spotkania, którego nikt z jego uczestniczek długo nie zapomni. Teraz tylko czekamy na nową powieść autorki, miejmy nadzieję, że w tej kwestii czas przyszły szybko przyjmie formę dokonanego. 

Więcej zdjęć na Facebooku :)